• Category : Pamiętajmy, że profesjonalny projektant wnętrz jest kreatorem oryginalnych koncepcji, ale również doradcą, który potrafi wskazać Inwestorowi najlepszy kierunek.

W ZIN Studio zajmuję się aranżacją wnętrz prywatnych domów i mieszkań oraz przestrzeni użytkowych. Bogate doświadczenie i wyczucie dobrego smaku pozwala mi sprostać indywidualnym potrzebom Inwestorów. Projektowanie wnętrz, to dla mnie maksymalna funkcjonalność. Gust i wyczucie w doborze materiałów, kolorów, oświetlenia, jak i wszystkich detali, umożliwia tworzenie wyjątkowych projektów.

Każda aranżacja jest zgodna z oczekiwaniami Inwestora i jedyna w swoim rodzaju. Słowem: eksponuje wszystko, co najlepsze w danym wnętrzu.Nowoczesny design oznacza znajomość bieżących trendów w architekturze, ale nie tylko. Dobry architekt wnętrz wie, że aranżacja wnętrz nie obejdzie się bez zastosowania wyselekcjonowanych materiałów i technologii. Ich prawidłowy dobór jest kluczowy dla pełnego zrealizowania wizji projektowej. Istotne jest również połączenie ergonomii i komfortu z unikatowym klimatem pomieszczenia. Dobieram kolory, faktury i formy tak, by idealnie pasowały do tworzonej przestrzeni. Dbam o to, aby aranżacja wnętrz bazowała na nieszablonowych pomysłach – wyobraźnia w połączeniu z wiedzą techniczną to zgrany duet.

Doskonale wiemy, jak ważne jest dobranie odpowiednich materiałów podczas projektowania wnętrz. W naszej pracowni w Jaworznie zgromadziliśmy szeroki wybór wzorników prezentujących strukturę i właściwości różnych materiałów wykończeniowych. Dzięki temu nasi Klienci mogą zobaczyć i dotknąć materiałów przed realizacją projektu i dokładnie zdecydować, który materiał będzie najlepszy dla ich potrzeb.

Nasi architekci wnętrz służą fachową pomocą przy wyborze materiałów i wskazują, jakie rozwiązania najlepiej będą pasować do danego wnętrza. Pracując na wzornikach, Klienci mają możliwość zapoznania się z fakturami i strukturami materiałów oraz przetestowania, jak będą się prezentować w świetle dziennym i sztucznym. Nasza pracownia jest wyposażona w najpopularniejsze wzory płytek i mozaiki.

Zapraszamy na spotkanie przy dobrej kawie i herbacie, aby pomóc Ci w wyborze najlepszych materiałów wykończeniowych do Twojego wnętrza.