• Category : Z przyjemnością zajmę się stworzeniem dla Państwa aranżacji, spójnej z Waszymi oczekiwaniami i charakterem wnętrza.

Kompleksowe projektowanie i aranżacja wnętrz

W ZIN Studio zajmuję się aranżacją wnętrz prywatnych domów i mieszkań oraz przestrzeni użytkowych. Bogate doświadczenie i wyczucie dobrego smaku pozwala mi sprostać indywidualnym potrzebom Inwestorów. Projektowanie wnętrz, to dla mnie maksymalna funkcjonalność. Gust i wyczucie w doborze materiałów, kolorów, oświetlenia, jak i wszystkich detali, umożliwia tworzenie wyjątkowych projektów.

Każda aranżacja jest zgodna z oczekiwaniami Inwestora i jedyna w swoim rodzaju. Słowem: eksponuje wszystko, co najlepsze w danym wnętrzu.Nowoczesny design oznacza znajomość bieżących trendów w architekturze, ale nie tylko. Dobry architekt wnętrz wie, że aranżacja wnętrz nie obejdzie się bez zastosowania wyselekcjonowanych materiałów i technologii. Ich prawidłowy dobór jest kluczowy dla pełnego zrealizowania wizji projektowej. Istotne jest również połączenie ergonomii i komfortu z unikatowym klimatem pomieszczenia. Dobieram kolory, faktury i formy tak, by idealnie pasowały do tworzonej przestrzeni. Dbam o to, aby aranżacja wnętrz bazowała na nieszablonowych pomysłach – wyobraźnia w połączeniu z wiedzą techniczną to zgrany duet.